Zimní sety

Od listopadu 2022 máme novinku, kterou je pořízení zimních setů (kategorie sjezdovky, běžky, skialpy, snowboard) se stejným modelem pořízení jako doposud kola a koloběžky. Tuto možnost pro vás zajistíme společně s partnerem CZ SKI s.r.o. Jedná se o prodejce s kamennou prodejnou 350 m2 s profi servisem, testcentrem a tzv. Expert Pointem pro značky Atomic a Salomon, kterou najdete na Nákladovém nádraží Žižkov v Praze 3. Tato lokace vám zajistí vždy snadné parkování, můžete přijet i s náklaďákem:-). Otevírací doba 7 dní v týdnu do 19.00 se vám také bude hodit. Až si vyberete z široké nabídky zimních setů, dále na místě dostanete top servis vč. tzv. bootfittingu, servis, montáže a doklad o seřízení vázání v ceně. Zkrátka budeme mít své lyže či snowboard na 100% připravené na první jízdu. Odborníci na místě vám pochopitelně se vším poradí.

Jakým způsobem si můžete vybírat? Jednoduše na e-shopu https://www.czski.cz/. Vámi vybrané zboží si raději rovnou rezervujte. V tuto chvíli je veškerá on-line nabídka také skladem. Po vybrání a rezervaci doporučujeme si na místě vše vyzkoušet a doladit. Svůj výběr (ideálně s odkazem na konkrétní produkty) nám pak pošlete emailem na jsmetuprovas@olakola.cz. My připravíme návrh smlouvy o dlouhodobém pronájmu zimních setů a následném odkupu, zboží pro vás nakoupíme a  po uzavření formalit vám ho pronajmeme s možností odkupu. Pronájem (max. 75% celkové ceny) lze hradit benefity, následný odkup proběhne finančně. Doporučené ceny od CZ SKI s.r.o. vám v tuto chvíli (listopad 2022) garantujeme bez navýšení u zboží, které není ve slevě. U zimních setů ve slevě je možné navýšení v předpokládaném rozmezí 10-15%.

Kontaktní osoba CZ SKI s.r.o. je Ondřej Dvořák,  608 807 580. Na něj se obracejte pouze v souvislosti s výběrem produktů, rezervací atp. Ostatní dotazy a potřeby související s vaší poptávkou prosíme směřujte na Ola Kola jsmetuprovas@olakola.cz.

Těšíme se na váš zájem o novou nabídku. Za případné nedotaženosti v komunikaci se předem omlouváme, právě s touto nabídkou začínáme:-). Děkujeme za pochopení.

VÍCE O DOPLŇKOVÝCH SLUŽBÁCH CZ SKI

Co najdete v Expert Pointu?
Kompletní sortiment značek Atomic a Salomon včetně limitovaných edicí a nejnovějších TOP modelů.
Individuálně tvarované vnitřní botičky Atomic Mimic Professional.
Tepelně tvarovatelné skelety Atomic a Salomon a komplexní bootfitting.
Zkušené profesionály, kteří poradí s výběrem vhodného vybavení.
Výbavu nejen pro sjezdové lyžování, ale i na běžky a skialpy.

Jak probíhá tvarování lyžařské vložky Sidas MyFit?
1)Digitální analýza chodidla.
2)Výběr vložky – buď předtvarované Sidas 3Feet (izolované Winter nebo ještě teplejší Merino), nebo na míru tvarované MyFit Ski nebo Skitouring.
3)V případě individuálního tvarování (až 70 % vložky se přesně přizpůsobí chodidlu) cca pětiminutový proces tvarování vložky teplem.
4)Během dvouminutového chlazení vložky je čas na kávu v Coffe koutku.
5)Připraveno pro komfortní celodenní lyžování.

 

Prodejna CZSKI

Prodejna CZSKI