Naše nabídka kol

Naše kola

V rámci naší standardní nabídky můžete získat do užívání kolo nebo elektrokolo značek Author a Trek. V současné době vzhledem k nedostatku kol na trhu (duben 2021) jsou téměř všechna kola s dodáním do léta vyprodaná nebo rezervovaná. Na značku Author právě přijímáme objednávky s dodáním srpen/září 2021, u Trek ještě některé modely do léta jsou, ale na zbytek je také dodání nejdříve podzim. S rezervací vybraného modelu ovšem neváhejte, v průběhu týdnů se zřejmě naplní i podzimní termíny!

 

 

Kompletní nabídku modelů Author 2021 můžete nyní objednávat s dodáním srpen/září (stav duben 2021). Starší modely Author 2019 a 2020 nejsou k dispozici. Nebo si vyberte některý z modelů 2021 u značky Trek. Zajišťujeme kompletní modelovou řadu obou značek, přestože všechny modely na webu Ola Kola nemáme vystavené.

 

Jednoduše rozklikněte preferovanou značku a vyberte si ze široké nabídky modelů, které vybrali profíci jednotlivých značek. Následně zvolte velikost rámu, barvu a zjistěte si dostupnost vybraného kola. Cena kola kopíruje maloobchodní cenu doporučenou přímo distributorem.

V případě zájmu o dlouhodobý pronájem s možností odkupu ostatních značek budeme poptávku řešit individuálně. Kontakty máme např. na Giant, LIV, Scott, Cannondale, Ghost, Rock Machine, Superior, Lapierre, GT, Kellys, Kross, Maxbike, Merida, Cube, e-kola Leader Fox, Apache, Crussis aj. V současné době (duben 2021) se velký nedostatek kol na trhu týká všech značek a klientům doporučujeme, aby si případně kolo vybrali a rezervovali sami u prodejce. Vybrané kolo pak umožníme profinancovat. Na základě poptávky oslovíme prodejce a zjistíme možnosti zajištění v rámci nabídky služeb Ola Kola bike rental.

Jakmile budete s výběrem hotovi, můžete přistoupit k Vašemu benefitnímu účtu a kolo nebo elektrokolo si objednat. Následně se s Vámi spojíme a sdělíme Vám podrobnosti dodání.

V případě, že oblíbený model v naší nabídce nenajdete, můžete se s námi spojit na jsmetuprovas@olakola.cz a sdělit nám Vaši představu. Pokusíme se zjistit, jestli a za jakých podmínek by pro Vás kolo bylo dostupné.

Po sepsání smlouvy o pronájmu a úhradě z Vašeho benefitního účtu Vám kolo ve sjednaném termínu připravíme k vyzvednutí.

V případě jiného požadavku na dodání bude doprava zpoplatněna.