Kolo jako benefit

 

Benefity jsou v mnoha firmách součástí celkové odměny zaměstnanců již řadu let. Legislativa umožňuje, aby firmy svým zaměstnancům přispívaly s daňovým zvýhodněním na určité výdaje spojené s kulturou, vzděláváním, odpočinkem nebo sportem.

 

Společnost Ola Kola přichází s novým typem benefitu,
kterým je pronájem kola s možností následného odkupu.

 

Aby byl celý proces čerpání benefitů pohodlnější, na trhu operují společnosti, které nabídku i čerpání benefitů spravují. Mají k tomu nástroj, kterému se říká „cafeterie“. Jedná se o formát e-shopu, na kterém si zaměstnanci směňují firmou poskytnuté body za daňově zvýhodněné služby. Díky tomuto zvýhodnění jsou služby pro zaměstnance o 31% levnější, než kdyby to samé hradili po výplatě ze mzdy. A to může být ta nejlepší cesta k Vašemu novému kolu.

 

Jak to funguje?

  • Vyberete si kolo z naší nabídky, kterou jsme pro Vás sestavili spolu s vybranými prodejci kol.
  • Na benefitních portálech Benefit Plus nebo Sodexo si zvolíte dlouhodobý pronájem kola jako způsob čerpání Vašich benefitních bodů.
  • Po uzavření smlouvy o pronájmu (s možností následného odkupu) Vám Vámi vybrané kolo objednáme a připravíme k vyzvednutí.
  • Vybrané kolo budete mít v exkluzivním dlouhodobém pronájmu a po jeho ukončení získáte předkupní právo na jeho odkoupení.
  • Náklady na pronájem kola hradíte z Vašeho benefitního účtu.
  • Po uplynutí dohodnuté doby pronájmu dojde k odprodeji kola za předem sjednanou cenu. Tuto cenu již není možné hradit z benefitních bodů.

 

Sestavení, dodání a servis

Za sestavení a seřízení kola účtujeme klientům částku 1500 Kč (dětské kolo 900 Kč). Sestavení zajišťuje profesionální servis.
V případě dodání kola v hodnotě 55.000 Kč a vyšší hradí sestavení a seřízení Ola Kola bike rental. Vše je zajištěno v profesionálním servisu v Praze.

Dodání nebo vyzvednutí kola zajistí Ola Kola bike rental po vzájemné dohodě. Kromě možnosti osobního vyzvednutí v Praze na určeném místě budou ostatní formy dodání zpoplatněny. Veškeré podrobnosti dodání budou součástí konečné objednávky a komunikace s klientem.

 

Dlouhodobým pronájmem kol s možností následného odkupu získáte oproti běžné koupi kola výhodu v podobě snížených odvodů daně z příjmu a pojistného na sociální a zdravotní pojištění o 31 %. A jak říkáme u nás v Ola Kola – to se vyplatí!

Zjednodušeně řečeno, kolo, které v obchodě koupíte za 30.000 Kč, Vás při využití možnosti dlouhodobého pronájmu bude stát pouhých 22.077 Kč. Více o kalkulacích a výpočet vám na míru najdete v naší online kalkulačce.

 

Zobrazit naší nabídku kol

Zobrazit naší nabídku elektrokol