Partneři a poskytovalé benefitů

Benefit plus

Představte si systém, ve kterém si zaměstnanci vybírají benefity od tisíců dodavatelů a vy s ním nemáte téměř žádnou práci. Cafeterii Benefit Plus využívá přes 200 tisíc zaměstnanců z více než 250 firem a organizací. Na českém i slovenském trhu působíme již 15 let a jsme partnerem pro 12 tisíc poskytovatelů.
Stránky Benefit plus

Benefit plus - logo

Sodexo

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců. Navrhujeme svým klientům benefitové programy. Pomáháme je spravovat a komunikovat a dodáváme jejich obsah na míru. Moderní služba Cafeteria mojeBenefity, která vám umožní EFEKTIVNĚ řídit program zaměstnaneckých benefitů, sníží administrativu a náklady spojené s jejich poskytováním.

Stránky Sodexo

Sodexo - logo

Partneři a dodavatelé kol

Všechno to začalo v roce 1972 s jasným cílem – měnit cyklistiku k lepšímu a přinášet radost z jízdy na kole lidem po celém světě. Zakladatelé značky Giant byli mistři svého řemesla, zkušení konstruktéři. Jejich recept na to, jak učinit cyklistiku zábavnější a dostupnější, byl prostý: vyrábět stále kvalitnější kola. Během čtyřicetileté cesty, kdy se Giant z malé továrny na výrobu kol stal postupně největší cyklistickou firmou na světě, se mnohé změnilo. Jsou tu nové materiály a pokročilé technologie. Kola, o jakých se nám v roce 1972 ani nesnilo, jsou dnes naprostou samozřejmostí. Přesto ale Giant nikdy nezapomněl na své původní poslání – neustále zlepšovat vaše zážitky z jízdy na dvou kolech. A abychom to dokázali, držíme se tří hlavních zásad: zručnost, inovace, inspirace.

Naše nabídka kol GIANT

Již 60 let pracujeme naplno. K vývoji produktů, závodům, výstupům i sjezdům a všemu mezi tím přistupujeme zásadně nekompromisně, v duchu našeho hesla NO SHORTCUTS. Celých 60 let vkládáme do každého kroku, šlápnutí do pedálu a oblouku naprosté zaujetí. Po 60 letech jsme si jistí, že se nedočkavě těšíme na dalších 60.

Naše nabídka kol SCOTT

Naším hlavní cílem je učinit dámskou cyklistiku dostupnější a atraktivnější, aby se mohla stát tím hlavním sportem či jen volnočasovou aktivitou pro všechny ženy, které propadly jejímu kouzlu. Liv je první a zatím jediná cyklistická značka, která nabízí kompletní modelovou řadu výhradně pro ženy, od cenově dostupných sportovních kol po špičkové závodní stroje. Liv ale nekončí u samotných kol. Pod touto značkou najdete v naší nabídce také kolekci oblečení a doplňků, které jsme navrhovali tak, aby k sobě všechno perfektně pasovalo. Na vývoji a designu kol Liv se ženy samy podílejí, aby každý model splňoval specifické ženské požadavky na pohodlí, design a funkci a nabídl jejich dokonalou souhru. Zkrátka aby vaše zážitky z jízdy na kole byly co nejlepší.

Naše nabídka kol LIV

AUTHOR představuje již více než 25 let českou značku pro všechny druhy jízdních kol a cyklopříslušenství. Author nabízí také e-kola pro všechny generace, na silnici i do terénu. Spolupráce s libereckou Technickou univerzitou přinesla nové pojetí odpružených kol.

Naše nabídka kol AUTHOR

Německá značka pocházející přímo ze srdce Hamburku, která vznikla v roce 1993. Na počátku byl pouze malý obchod pro opravy kol, a stále tu je, akorát mnohem větší. Značka Bergamont patří v Německu mezi největší výrobce jízdních kol. Značka vyrůstala ve čtvrti St. Pauli se svéráznou kulturou a atmosférou a hrdě se tak hlásí k heslu: Straight from St. Pauli. Vývojáři a inženýři Bergamontu úzce spolupracují na vývoji nových modelů s Technickou Universitou v Hamburku a své prototypy testuje přímo v ulicích Hamburku, okolních kopcích či okolo Labe.

Naše nabídka kol BERGAMONT