Partneři a poskytovalé benefitů

Benefit plus

Představte si systém, ve kterém si zaměstnanci vybírají benefity od tisíců dodavatelů a vy s ním nemáte téměř žádnou práci. Cafeterii Benefit Plus využívá přes 200 tisíc zaměstnanců z více než 250 firem a organizací. Na českém i slovenském trhu působíme již 15 let a jsme partnerem pro 12 tisíc poskytovatelů.
Stránky Benefit plus

Benefit plus - logo

Sodexo

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců. Navrhujeme svým klientům benefitové programy. Pomáháme je spravovat a komunikovat a dodáváme jejich obsah na míru. Moderní služba Cafeteria mojeBenefity, která vám umožní EFEKTIVNĚ řídit program zaměstnaneckých benefitů, sníží administrativu a náklady spojené s jejich poskytováním.

Stránky Sodexo

Sodexo - logo

Edenred

Edenred je světová jednička v oblasti předplacených zaměstnaneckých benefitů, která již přes 25 let napomáhá firmám v oblasti budování vztahů se zaměstnanci nebo obchodními partnery. Mezi jejími klienty je 23 000 firem a veřejných institucí a její produkty denně využívá více než 700 000 uživatelů. Nespornou výhodou jejích produktů je snadné využití díky nejširší akceptační síti v ČR čítající 57 000 partnerských provozoven.

Stránky Edenred

Edenred - logo

Benefity

Jako první česká společnost se rozhodli v roce 2003 vstoupit na trh s konceptem promyšlené, přívětivé platformy pro čerpání zaměstnaneckých benefitů. Firmám v České republice nabízí jedinečný program nefinančního odměňování a motivace zaměstnanců, který má úspěch. Na konci roku 2003 nabídku doplnili o uživatelsky pohodlnou online aplikaci pro čerpání zaměstnaneckých výhod, která je svým způsobem dodnes unikátní.

Stránky Benefity a.s.

Partneři a dodavatelé kol

AUTHOR představuje již více než 25 let českou značku pro všechny druhy jízdních kol a cyklopříslušenství. Author nabízí také e-kola pro všechny generace, na silnici i do terénu. Spolupráce s libereckou Technickou univerzitou přinesla nové pojetí odpružených kol.

Naše nabídka kol AUTHOR