Partneři a poskytovalé benefitů

Benefit plus

Představte si systém, ve kterém si zaměstnanci vybírají benefity od tisíců dodavatelů a vy s ním nemáte téměř žádnou práci. Cafeterii Benefit Plus využívá přes 200 tisíc zaměstnanců z více než 250 firem a organizací. Na českém i slovenském trhu působíme již 15 let a jsme partnerem pro 12 tisíc poskytovatelů.
Stránky Benefit plus

Benefit plus - logo

Sodexo

Sodexo poskytuje služby, které díky kombinaci různých schopností a dovedností svých zaměstnanců podporují výkon a kvalitu každodenního života zaměstnanců. Navrhujeme svým klientům benefitové programy. Pomáháme je spravovat a komunikovat a dodáváme jejich obsah na míru. Moderní služba Cafeteria mojeBenefity, která vám umožní EFEKTIVNĚ řídit program zaměstnaneckých benefitů, sníží administrativu a náklady spojené s jejich poskytováním.

Stránky Sodexo

Sodexo - logo

Partneři a dodavatelé kol

AUTHOR představuje již více než 25 let českou značku pro všechny druhy jízdních kol a cyklopříslušenství. Author nabízí také e-kola pro všechny generace, na silnici i do terénu. Spolupráce s libereckou Technickou univerzitou přinesla nové pojetí odpružených kol.

Naše nabídka kol AUTHOR

Naším hlavní cílem je učinit dámskou cyklistiku dostupnější a atraktivnější, aby se mohla stát tím hlavním sportem či jen volnočasovou aktivitou pro všechny ženy, které propadly jejímu kouzlu. Liv je první a zatím jediná cyklistická značka, která nabízí kompletní modelovou řadu výhradně pro ženy, od cenově dostupných sportovních kol po špičkové závodní stroje. Liv ale nekončí u samotných kol. Pod touto značkou najdete v naší nabídce také kolekci oblečení a doplňků, které jsme navrhovali tak, aby k sobě všechno perfektně pasovalo. Na vývoji a designu kol Liv se ženy samy podílejí, aby každý model splňoval specifické ženské požadavky na pohodlí, design a funkci a nabídl jejich dokonalou souhru. Zkrátka aby vaše zážitky z jízdy na kole byly co nejlepší.

Naše nabídka kol LIV

Všechno to začalo v roce 1972 s jasným cílem – měnit cyklistiku k lepšímu a přinášet radost z jízdy na kole lidem po celém světě. Zakladatelé značky Giant byli mistři svého řemesla, zkušení konstruktéři. Jejich recept na to, jak učinit cyklistiku zábavnější a dostupnější, byl prostý: vyrábět stále kvalitnější kola. Během čtyřicetileté cesty, kdy se Giant z malé továrny na výrobu kol stal postupně největší cyklistickou firmou na světě, se mnohé změnilo. Jsou tu nové materiály a pokročilé technologie. Kola, o jakých se nám v roce 1972 ani nesnilo, jsou dnes naprostou samozřejmostí. Přesto ale Giant nikdy nezapomněl na své původní poslání – neustále zlepšovat vaše zážitky z jízdy na dvou kolech. A abychom to dokázali, držíme se tří hlavních zásad: zručnost, inovace, inspirace.

Naše nabídka kol GIANT