Kalkulace pořízení kola jako benefit

Chcete zjistit cenu, kterou zaplatíte při využití nabídky Ola Kola pro vámi vybraný model? Jednoduše zadejte pořizovací cenu kola a délku pronájmu do naší kalkulačky.

 


Za sestavení a seřízení kola dodávaného přes naše partnery vždy účtujeme klientům manipulační částku 1500 Kč (dětské kolo 900 Kč, koloběžka dospělá 500 Kč, koloběžka dětská 300 Kč). Sestavení zajišťuje profesionální servis.V případě dodání kola v hodnotě 55.000 Kč a vyšší hradí sestavení a seřízení Ola Kola bike rental.


Slovníček pojmů

Hodnota odkupu po 12 měsících, 25% z ceny (mimo benefity) = kolo jako benefit je služba, kterou platíte po dobu jejího čerpání (12 měsíců). Po ukončení máte přednostní právo na odkud půjčeného kola za tuto výhodnou částku. Tuto částku již není možné čerpat z benefitů.

Úspora na dani a pojistném z celkových splátek = protože pronájem kola čerpáte jako zaměstnanecký benefit, neplatíte z této částky odvody na sociální a zdravotní pojištění. Oproti nákupu kola ze zdaněné výplaty tak ušetříte právě tuto částku.


Platba přes Sodexo

Přístup k úhradě pronájmu kola za benefity je nastaven přímo u vybraného kola z nabídky. Na následující stránce nabízíme možnost zadat vlastní výši úhrady přes platební prostředí Sodexo.

Zadání platby přes Sodexo

Sodexo - logo

Platba přes Edenred

Přístup k úhradě pronájmu kola za benefity je nastaven přímo u vybraného kola z nabídky. Na následující stránce nabízíme možnost zadat vlastní výši úhrady přes platební prostředí Edenred.

Zadání platby přes Edenred

Edenred - logo

Platba přes Benefity

Přístup k úhradě pronájmu kola za benefity je nastaven přímo u vybraného kola z nabídky. Na následující stránce nabízíme možnost zadat vlastní výši úhrady přes platební prostředí Benefity.

Zadání platby přes Benefity

Benefity - logo