Objednávka kola jako benefit

Vybrali jste si své kolo a chcete si ho objednat? Vyberte si jeden ze dvou způsobů řešení objednávky. S ohledem na kvalitu vyřízení vaší objednávky preferujeme první kontakt emailem a případnou následnou komunikaci podle potřeby (telefonicky nebo elektronicky). Před objednáním a úhradou pronájmu pomocí benefit bodů je nutné zjištění dostupnosti kola a uzavření smlouvy o pronájmu. Neobjednávejte bez předchozí komunikace. Děkujeme.

Vybrané kolo:
Cena: 0 Kč
Hrazeno z benefitů: 0 Kč

Řešení objednání kola emailem

Napište nám email na jsmetuprovas@olakola.cz, uveďte o jaký model máte zájem a připojte vaše kontaktní údaje. Ozveme se vám a dokončíme s vámi objednávku osobně.
 

Řešení objednání kola po telefonu

Zavolejte na naší infolinku +420 602 305 970 (v pracovní době mezi 10:00 – 17:00). Osobně pak spolu dohodneme vše potřebné pro dokončení objednávky. Na zmeškané hovory budeme následně volat zpátky.

 

Objednání z benefitního účtu

Po výběru kola a uzavření smlouvy je nutné provést platbu smluvní částky z vašeho benefitního účtu jedním z následujících způsobů, rozdělených podle vašeho poskytovatele benefitů.


Využití Sodexo

Klikněte na následující tlačítko a budete přesměrování na portál Sodexo. Před objednáním a úhradou pronájmu pomocí benefit bodů je nutné zjištění dostupnosti kola a uzavření smlouvy o pronájmu. Neobjednávejte bez předchozí komunikace. Děkujeme.


Využití Edenred

Klikněte na následující tlačítko a budete přesměrování na portál Edenred. Před objednáním a úhradou pronájmu pomocí benefit bodů je nutné zjištění dostupnosti kola a uzavření smlouvy o pronájmu. Neobjednávejte bez předchozí komunikace. Děkujeme.


Využití Benefity

Klikněte na následující tlačítko a budete přesměrování na portál Benefity. Před objednáním a úhradou pronájmu pomocí benefit bodů je nutné zjištění dostupnosti kola a uzavření smlouvy o pronájmu. Neobjednávejte bez předchozí komunikace. Děkujeme.